מעבדות לחירות

 לצאת מעבדות לחירות הפעילות המוצלחת חוזרת! לקראת פסח מנקים חמץ נפשי

13.4.16

החירות הכי זמינה והכי חשובה היא ממחשבותינו השליליות או השיפוטיות,

 זו איכות חיים, בריאות והגנה במידה הכי רחבה שזמינה עבור כל אחד ואחת מאיתנו.

 

סיפור יציאת מצרים העומד בלב חג הפסח והיציאה לחופשי מעבדות, הפכה את החירות לערך משמעותי המקבל ביטויים רחבים יותר בחג מעצם הסיפור ההיסטורי. החירות הפיזית הגופנית וחירות הנפש: "בצאת ישראל ממצרים, בית יעקב מעם לועז" - מצרים מסמלת את השעבוד הפיזי ו"עם לועז" את השעבוד התרבותי רוחני.

 

העם יצא לחירות בכל ההיבטים, להיות עם חופשי ובן חורין, להיות אותנטי ונאמן לטבעו ולצו המצפון שלו, ולקיים את ייעודו. המצה לעומת הלחם מסמלת את החירות מכיוון שהיא שומרת על הצורה הבסיסית שלה ולא משתנה ומתנפחת בהתאם לרצון של גורם חיצוני. 

 

הצטרפו אלינו לפעילות שבה נצא יחד מעבדות השכל לחירות הלב דרך הפסיכולוגיה הרוחנית. 

 

 

17:00-21:00 בית המידות לילינבלום 23 תל אביב

 

מחיר בהרשמה מוקדמת (עד 6 באפריל) 89 ש"ח 

מחיר מלא 129 ש"ח

מחיר לזוג בהרשמה מוקדמת 150 ש"ח

מחיר מלא לזוג 200 ש"ח

 

מחיר ללקוחות invoice4u /לחברי מוטק'ה/בית העמותות   

            59 ש"ח 

 

מנחה: דלית אליהו

להשארת פרטים לחץ פה וניצור איתך קשר

דואר אלקטרוני: info@mastery.co.il 

טלפון: 054-4530315

 

לעתים קרובות "בעיות" קשורות למה שאנחנו מרגישים. מפני שאנחנו מרגישים "רע" אודות דבר מה, אנו מסיקים – בצורה כוזבת – כי ישנו משהו "לא צודק" לגבי זה (שיפוט). אולם במציאות, רגשות הינן מחשבות אשר מורגשות בצורה פיזיולוגית. רגשות אלה הינן למעשה תגובות למחשבות שלנו ולתפיסתנו את המציאות. יש להן נטייה להיות מעוגנות בגוף וליצור תבניות תגובה אשר מסננת – באופן בלתי מודע – את החוויה שלנו. כתוצאה מכך נוצרת ה"מציאות" האישית שלנו. אנחנו עוברים מחוויה ל"דאגה" בצורה אוטומאטית, מבלי שנהיה מודעים לתפיסות המונחות אשר נמצאות בשורש התגובה הרגשית שלנו.תפיסות "תפוסות" יוצרות כאב נפשי ואף מחלות פיסיות.לפיכך, בכל פעם אשר אנחנו מרגישים מודאגים, השלב הבא אשר עשוי להעצים אותנו הוא לשאול: "מהי התפיסה המונחת ביסוד אשר יוצרת את התגובה הרגשית?" מענה על שאלה זו עשוי לעזור לנו להפסיק דפוסים מנטאליים שפוגעים בנו, וגורמים לנו להגיב ולפעול מתוך הרגשות שלנו. אנו יכולים לעצור את כל התגובות וההתנהגויות הרפלקסיביות שלנו שיש להן נטייה לזרום בצורה אוטומאטית מאותם דפוסים.כאשר אנחנו משנים את האופן שבו אנו רואים את החיים, אנחנו גומלים את עצמנו מן העריצות של אפקט הדומינו הפנימי של תמונות שליליות, תגובות רגשיות שליליות והתנהגויות מגבילות מותנות. אנחנו מעצימים את עצמנו לחיות חיים אשר מתפקדים ביתר שלמות, על ידי כך שאנו נעשים מודעים למסננים התפיסתיים שלנו, משחררים את עצמנו מדפוסי הרגלים ישנים ומטפחים בעצמנו רמה של מודעות אשר משחררת אותנו ומאפשרת לנו לראות פשוט את "מה שיש".במפגש ב 13.4 אנחנו נעבוד על שינוי התפיסות הישנות הכולאות אותנו בעבדות לדברים שלא משרתים אותנו, ונצא לחירות שבה אנו חופשיים לבחור את התגובות שלנו למצבים ואת התחומים האמיתיים בהם אנו רוצים להשקיע את האנרגיה שלנו. עבודה מהסוג הזה היא לא פחות ממשנת חיים!

דואר אלקטרוני: info@mastery.co.il  |  טלפון: 054-4530315

Follow Us On