כנס הפסיכולוגיה הרוחנית | mastery

***

9:00 - 16:00

ביתן אהרון 

 

כולל ארוחת צהריים וכיבוד לאורך כל היום

 

מחיר 350 ש"ח

 

מחיר בהרשמה מוקדמת 295 ש"ח 

הכנס יתקיים במתחם סולי סולה בית הראשונים בביתן אהרון, אחוזת אבן עתיקה בלב שמורת טבע 

המתחם משמש כמרכז לארועים וכנסים עסקיים, ארועים פרטיים וארועי תוכן ומהווה פלטפורמה ליזמות ומצויינות עסקית, ניהולית וחברתית 

כנס הפסיכולוגיה הרוחנית ה-2

בנושא: מנהיגות מהפנים החוצה–טכנולוגיה מעשית לאיכות חיים

02.06.16 | סולי סולה בביתן אהרון

 

הפסיכולוגיה הרוחנית מלמדת אותנו כי ניהול עצמי תמיד קודם לניהול האחר. כאשר הרגשות שלנו שולטים בנו, ולא רק עוברים דרכנו, אנו מייחסים ערך עודף לנסיבות החיים ומתקשים לחוות חופש, אושר, שלווה ושלום. לעומת זאת, ממקום של מנהיגות פנימית ולקיחת אחריות, אנו מתחברים למקור אדיר של עוצמה אותנטית, ומשם הדרך לפתרון קונפליקטים ברמה חברתית ברור.

 

מרצים בכנס

 

פרופ' עירן הלפרין, דיקן בית הספר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה, עורך מחקרים פורצי דרך הבוחנים את הקשר בין רגשות לסכסוכים בעולם. בהרצאה הפותחת בכנס השנה הוא יספר על הממצאים המדהימים מתוך המחקרים שלו.

 

אווה דלק, בעלת תואר שני בפתרון קונפליקטים ובפסיכולוגיה רוחנית ומרצה בעלת שם עולמי, אישה מרתקת שחוצה את הגבולות של עצמה כל הזמן. היא תספר לנו על מסעותיה בעולם ועבודתה, תחת סיכונים ממשיים, עם קהילות שונות בעולם באיזורי קונפליקט בלימוד כלי מנהיגות עצמית. אווה היא פלסטינאית ילידת יפו, גרה כיום בקוסטה ריקה במרכז לשלום שהקימה. זוהי ההרצאה הראשונה שלה בישראל !

 

דלית אליהו, בעלת תואר שני ומייסדת תחום הפסיכולוגיה הרוחנית בישראל ובית הספר לאימון מאסטרי אימון לחיים, תנחה ותוביל פעילות חדשה בנושא יישום כלי המנהיגות הפנימית. מכיוון שהפסיכולוגיה הרוחנית מאמינה בחוויה כדרך הלימוד הכי אפקטיבית , בכנס השנתי בתחום נעבור יחד תהליך, כאשר כלל המשתתפים יהנו מהשתתפות ויצירת שינוי קונקרטי לחייהם שלהם. הדהוד ההצלחה של הפעילות שנחוותה בכנס בשנה שעברה ממשיך!

 

נטע נס, מרצה ובעלת חברה לניהול סיכויים, בעלת תואר שני בשיווק גלובלי ותקשורת, שותפה מייסדת וראש מטה הקסם ארגון הנשים, סופרסונס וסגנית נשיא, בחברת הטכנולוגיה נובהטראנס. ניהול סיכויים הוא ניווט הכרחי בעידן בו רבות מההזדמנויות האישיות והעסקיות הגדולות קורות כשהצעד המתבקש לא אוטומטי והמסלול לא סלול.

 

מנהיגות פנימית היא:

  

  • אלטרנטיבה לפתרונות חיצוניים ליצירת שלום

  • הגדרת מהות הקודמת להגדרת תוכן

  • טכנולוגיה מעשית ליצירת איכות חיים 

 

רבים כבר ערים לתקופה המרתקת בה אנו חיים. תקופה בה נוכחת בחירה. בחירה בין התודעה העכשווית, לבין ההכרה בהיותנו ישויות רוחניות העוברות חוויה אנושית. הכרה שתהיה מציאות נהירה לכולם בעתיד, כפי שהיתה בעבר.

בעידן זה, אנו נדרשים לבחור בין כלי המנהיגות המוכרים לנו, לבין כלי מנהיגות מתקדמים המכינים את עצמנו ואת החברה להתנהלות חדשה, לתודעה מפותחת
ולעידן הבא.

אחד האתגרים המרתקים בהם אנו נדרשים לבחור ולהנהיג את עצמנו ואת החברה בה אנו חיים, הוא בפתרון קונפליקטים. והקונפליקטים הם קודם כל פסיכולוגיים, פתרון הדילמות של החיים של כל אחד ואחת מאיתנו הם גם המפתח לאיכות חיים וגם לשלום ברמה החברתית.

הפסיכולוגיה הרוחנית מוגדרת כטכנולוגיה על ידי מייסדיה בארה"ב, ד"ר רון וד"ר מרי הולניק. בכנס נתמקד בהבנה ובאימון של הטכנולוגיה, במטרה שהמשתתפים יוכלו ליישם אותה בחיי היום-יום באופן מיידי. אנו נבין איך המהות הרוחנית עוזרת לנו בניהול החוויה האנושית ואיך אפשר להשתמש בכלים ברורים ומעשיים על מנת לעבור לניהול עצמי, חברתי ומקצועי.

 

מה בתכנית:

 

9:00-9:15 ״בוקר טוב״ – קפה ארוחה קלה מוסיקת רקע ונוף עוצר נשימה

9:15-9:30 דלית אליהו – ברוכים הבאים לכנס הפסיכולוגיה הרוחנית והסבר על היום

9:30-10:15 פרופ' עירן הלפרין - מחקרים פורצי דרך בתחום הרגשות האנושיים וסכסוכים בעולם

10:15-11:00 אווה דלק - מסע חיים לפתרון קונפליקטים בכל הרמות

הפסקה - כיבוד קל

11:30-12:00 דלית אליהו- עתיד המנהיגות מהפנים והחוצה

12:00-12:30 נטע נס- ניהול סיכויים במקום ניהול סיכונים

12:30-13:30 ארוחת צהריים מפנקת

13:30-16:00 פעילות ליישום כלי הפסיכולוגיה הרוחנית למנהיגות חדשה 

 

דואר אלקטרוני: info@mastery.co.il  |  טלפון: 054-4530315

Follow Us On